Kutu İçi Sünger

kutu içi sünger

Kutu İçi Sünger

Kutu İçi Sünger

Kutu İçi Sünger, ham maddesi doğal latex olduğundan dolayı ve piyasadaki latex üretiminin de ürün çeşitliliğini karşılayamayacak seviyededir. Bu nedenle sünger üreticileri, bu latex ihtiyacını karşılamak amacı ile yapay polüretan ham maddeli sünger üretimine başvurmuşlardır. Üretilen bu yapay polüretan ham maddeli süngerlerin hafif yapısı nedeni ile, esnek olmasıyla ve de uygun fiyatlı olmasından ötürü kutu süngerlerin ambalaj ve taşıma uygulamaları için kullanımının tercih edilmesi için gıda sektöründen ağır sanayi sektörüne varana dek bir çok alanda kullanımı mevcuttur. Öte yandan yapısında zararlı maddeler barındırmaması ve de istenilen dansitelerde üretilebilmesinden ötürü Kutu İçi Süngerler piyasada en çok ihtiyaç duyulan ürün haline gelmişlerdir.

kutu içi sünger

kutu içi sünger

Kutu İçi Süngerlerin promosyon sektöründe ürünün müşteriye düzgün bir şekilde ulaştırılmasında ve ürüne hoş bir görünüm kazandırılmasında kullanımları tercih edilir.Bunun yanı sıra otomotiv sektöründe araç içi dolgu malzemesi olarak ve de yedek parça taşımacılık işlerinde de Kutu İçi Sünger kullanımları tercih edilmektedir.Ayrıca hırdavat sektöründe parçaların birbirine sürtmesinin önüne geçme amacı ile de tercih edilirler.

Kutu İçi Süngerler, üretilen ürünleri sergileme, saklama ve taşıma sırasında estetik, koruma ve güven sağlar. Ürünün zarar görmesini engelleyici niteliğe aynı zamanda ürünün teşhir aşamasında görünümü güzelleştirici şıklığa sahip olan sünger türüdür

Kutu İçi Sünger Çeşitleri :

Kutu sünger seperatör, kutu sıvama, kutu ofset, promosyon kutu süngeri, metal Kutu İçi Süngerleri..

Müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin üretimden tüketiciye ulaşacağı süreçte güvenli taşıma dış etkenlerden koruma ve ürünlere satış desteği olarak görsellik kazandırma konularında ürün, nitelik ve projelerimizi çeşitlendirip ambalaj çözümleri üretmektedir.

Desibel Akustik olarak biz, müşterilerimizin arzusu doğrultusunda tercih edilen hemen her ölçüde ve dansitelerde Kutu İçi Sünger kesim uygulamaları yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak veya Kutu İçi Süngerler başta olmak üzere diğer tüm Gürültü İzolasyon Malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir